Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Chlumec – FK SIAD Most E přípravka 6:1 (4:0)
Ke svému prvnímu mistrovskému utkání zajížděla E přípravka do Chlumce. Pro mostecké to bylo teprve druhé utkání na celou šířku hřiště. Domácí tým byl poskládán z ročníků 1999 a 2000. Tato fyzická převaha se proti mosteckým, kteří jsou všichni ročník 2001, projevila hlavně v prvním poločase, který skončil 4:0. Po změně stran se hra částečně vyrovnala a mosteckým se podařilo ve 30. minutě vstřelit branku. Po rohu Bicana se trefil Zemánek. Mostečtí se ještě dostali do několika šancí, ale branku se jim již vstřelit nepovedlo.Naši žáčci v Chlumci zanechali dobrý herní projev. .

Branka Mostu: L. Zemánek Sestava: Heres, Bican, Srp, Zemánek, Perlík, Jelínek, Pech, Strnad Vohnout, Trnka, Stančák, Příhoda, Barna, Gurtler,Řepa.
Trenéři: R. Kopas, I. Werner, J. Novotný

 

 

 

 

 

 

FK SIAD Most E přípravka – FK Hostomice 2:0 (1:0) 

 

Ke svému prvnímu mistrovskému utkání v Čepirozích přivítala E přípravka FK Hostomice. Od začátku utkání byli mostečtí lepším týmem. Již v 5. minutě po uvolnění od Pecha dal první branku Perlík. Do poločasu si mostečtí vytvořili ještě několik šancí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Mostečtí si vytvářeli šance, podařilo se jim však vstřelit už jen jednu branku, kdy se k odraženému míči dostal Stančák a křižnou střelou přes celou branku upravil skóre na konečných 2:0 pro mostecké žáčky.

 

Branky Mostu: 5. Perlík, 44. Stančák.
Sestava Mostu: Heres – Bican, Srp, Zemánek, Perlík, Barna, Pech, Strnad, Stančák, Trnka, Knobloch, Gurtler, Příhoda.
Trenéři: R. Kopas, I. Werner, J. Novotný.

 

TJ Krupka B – FK SIAD Most E 0:10 (0:5) 

 

Další mistrovské utkání sehrála E přípravka v Krupce. Od začátku utkání byli mostečtí lepším týmem a svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Žáčci z Krupky se prakticky nedostali do vážnější gólové šance. Mostecký Zemánek zaznamenal hattrick. A to ještě Mostečtí spoustu šancí neproměnili.

 

Branky Mostu: Zemánek 3, Strnad 2, Pech 2, Perlík, Srp, Jelínek.
Sestava: Pecháč – Fišer, Srp, Barna, Zemánek, Pech, Strnad, Stančák, Kůčerka, Perlík, Trnka, Řepa, Jelínek.
Trenéři: R. Kopas, P. Palkoska, I. Werner, J. Novotný.

 

 

 

FK SIAD Most E přípravka – FK Novosedlice 7:1 (3:1) II. tř. ml. přípr. okr. Teplice

Mostečtí žáčci svého soupeře přehráli a to i díky tomu, že soupeř přijel s malým počtem hráčů. To se paradoxně projevilo i na hře mosteckých. Ti soupeře podcenili a díky tomu vyhráli pouze 7:1.

Branky Mostu: Strnad 2,Bican 2,Pech 2,Vohnout,
Sestava: Řepa, Vohnout, Srp, Barna, Perlík, Zemánek, Strnad, Pech, Bican, Gürtler, Stančák, Jelínek, Příhoda, Trnka, Fišer
Trenéři: R. Kopas, I. Werner, J. Novotný, P. Palkoska

 

 

 

 

 

 

FC Přestanov – FK SIAD Most E 0:2 (0:1) 

 

Další mistrovské utkání sehrála naše E přípravka v Ústí nad Labem s družstvem Přestanova. Utkání bylo po celé utkání velice vyrovnané. Mostečtí se ujali vedení ve 22. minutě, kdy pěknou střelou skóroval Pech. Po změně stran byla hra opět vyrovnaná, ale byli to znovu mostečtí, kteří přidali druhou branku. Jejím střelcem byl Bican. Tímto výsledkem toto utkání skončilo.

 

Branky Mostu: Pech, Bican
Sestava: Heres – Srp, Vohnout, Příhoda, Bican, Zemánek, Pech, Strnad, Knobloch, Gütler, Laštůvka
Trenéři: R. Kopas, P. Palkoska, I. Werner, J. Novotný

 

 

 

FK SIAD Most E přípravka – FK Ravel Junior Ústí n/L 6:4 (4:2)

Poslední podzimní mistrovské utkání sehráli mostečtí žáčci v Čepirozích s Ravelem Ústí. Úvod utkání byl velice vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Mostečtí postupně přebírali iniciativu a poločas skončil vedením 4:2 našich hráčů. Třikrát se trefil
Pech a jednou Strnad. Po změně stran se hostům podařilo vyrovnat na 4:4, ale závěr utkání opět patřil mosteckým. Branky přidali Perlík a Strnad. Velice dramatické utkání mostečtí zaslouženě vyhráli 6:4.

Branky:
Pech 3, Strnad 2, Perlík
Sestava: Pecháč, Heres – Vohnout, Srp, Bican, Perlík, Zemánek, Pech, Strnad, Příhoda, Jelínek, Barna, Stančák, Jindrák, Knobloch
Trenéři: R. Kopas, I. Werner, J. Novotný, P. Palkoska

 

FK SIAD Most E
Halový turnaj FK Ravel Junior Ústí nad Labem – hala Slavoj Severotuk

Mostecká E přípravka se zúčastnila halového turnaje pořádaného FK Ravelem Junior Ústí n/L. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev. Hrálo se systémem každý s každým. V silné konkurenci obsadili mostečtí skvělé druhé místo. Vítězem turnaje se stala Sparta Praha. Třetí skončil FK Ravel Junior Ústí n/L.

FK SIAD Most – AC Sparta Praha 1:3
Branka Mostu: Zemánek
FK SIAD Most – FK Ravel Junior Ústí 0:0
FK SIAD Most – SK FS Junior Teplice 2:0
Branky Mostu: Šefer, Zemánek
FK SIAD Most – SK Forvard One Děčín 4:0
Branky Mostu: Bican 2, Zemánek, Pech
FK SIAD Most – SK Kladno 1:1
Branka Mostu: Knobloch
FK SIAD Most – FK ČL Neštěmice 1:0
Branka: Šefer Sestava: Heres – Srp, Bican, Pech, Zemánek, Stančák, Gürtler, Šefr, Příhoda, Knobloch, Jelínek.
Trenéři: R. Kopas, P. Palkoska, I. Werner, J. Novotný

 

 

E přípravka ročník 2001
Turnaj FK SIAD Most – hala Velebudice


Hezký turnaj, ve kterém naši hráči postavili dvě družstva a obsadili první a druhé místo.

Výsledky Mostu:
FK SIAD Most A – FK SIAD Most B 6: 0
FK SIAD Most A – Neštěmice 1: 0
FK SIAD Most A – FK SIAD Souš 14: 0
FK SIAD Most A – Forvard ONE 5: 1

FK SIAD Most B – Neštěmice 1: 0
FK SIAD Most B - Forvard ONE 4: 1
FK SIAD Most B - FK SIAD Souš 6: 1

Celkové pořadí:
1. FK SIAD Most A
2. FK SIAD Most B
3. Neštěmice
4. SK Forvard ONE
5. FK SIAD Souš

Sestava FK SIAD Most A: Pecháč, Strnad, Vohnout, Srp, Zemánek, Šefer, Příhoda, Knobloch
Sestava FK SIAD Most B:Řepa, Stančák, Gürtler, Perlík,
Pech, Kučerka, Laštůvka, Fišer

Branky Mostu: Zemánek 10, Strnad 8
, Pech 5, Šefer 4, Srp 3, Perlík 3, Příhoda, Trnka, Stančák, Laštůvka, Kučerka

Trenéři :R. Kopas, I. Werner, J. Novotný, P. Palkoska

 

 

 

 

 

FK SIAD Most E přípravka (ročník 2001)

O víkendu se naši malí fotbalisté zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje v Třeboni. Dvoudenní Velikonoční turnaj pro malé fotbalisty narozené v roce 2001 a mladší vyhrála ve sportovní hale v Třeboni AC Sparta Praha. Hráči Mostu prohráli v dramatickém boji ve čtvrtfinále, což je odsoudilo jen do skupiny o 5. - 8. místo. Bohužel byl v tomto případě fotbal k našemu celku příliš krutý, protože předvedenou hrou a kvalitou byli naši hráči pasování na jednoho z favoritů turnaje.

 

Výsledky Mostu:
FK SIAD Most - Bohemians 1905 2:1
FK SIAD Most - AC Sparta Praha 2:3
FK SIAD Most - FK Marila Příbram 1:1
FK SIAD Most - FK Slovan Liberec 2:2
FK SIAD Most - SK SF Junior Teplice 2:1
Čtvrtfinále:
FK SIAD Most - SK Kladno 3:4
O 5. - 8. místo
FK SIAD Most - SK Slávia Praha 3:2
FK SIAD Most - FK Marila Příbram 4:0

Celkové pořadí:
1. AC Sparta Praha
2. SK Kladno
3. Dynamo České Budějovice
4. Bohemians 1905
5. FK SIAD Most
6. FK Marila Příbram
7. SK Slávia Praha
8. AC Sparta Praha B
9. FC Slovan Liberec
10. MŠK Žilina
11. SK SF Junior Teplice
12. FC Vysočina JihlavaSestava Mostu: Řepa, Vohnout, Bican, Gürtler, Stančák, Perlík, Strnad, Zemánek,
Pech, Kučerka, Příhoda, Šefer
Trenéři: R. Kopas. P. Palkoska, J. Novotný

 

 

 

FK SIAD Most E přípravka - TJ Krupka 5:5 (2:3)

O víkendu pokračovali naši mladí fotbalisté dalším kolem okresního přeboru Teplicka. Utkání bylo velice vyrovnané a dramatické. Úvod patřil hostům, kteří ve dvacáté minutě již vedli 3:0. Do poločasu mostečtí snížili Ludvíkem Zemánkem a Maikem Šeferem na 2:3. Druhý poločas patřil opět hostům. Ti už vedli 5:2. Ale závěr utkání patřil znovu mosteckým. Po brankách Víti Knoblocha, Pavla Pecha a Jana Vohnouta toto utkání dovedli na konečných 5:5.

Branky Mostu: 23. Zemánek, 24. Šefer, 45. Knobloch, 46. Pech, 49. Vohnout
Sestava: Pecháč, Řepa, Bican, Gürtler, Stančák, Pech, Příhoda, Šefer, Srp, Trnka, Knobloch, Jelínek, Fišer, Vohnout
Trenéři: R. Kopas. P. Palkoska, J. Novotný

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář